Ennegram Uygulayıcı Eğitimi

- 19%

2,850.00 

Canlı Eğitim: Var
Eğitim Saati: 80 Saat
Sınav Hakkı: 5 Kez
Sertifika: E- Devletten Sorgulanabilir Anlaşmalı Üniversitesi Onaylı

DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Canlı Eğitim

Var

Eğitim Saati

80 Saat

Gönderilecek Sertifika

E- Devletten Sorgulanabilir Anlaşmalı Üniversitesi Onaylı

Sınav Hakkı

5 Kez

Ennegram Uygulayıcı Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için “Sizi Arayalım” ya da “Buraya Tıklayarak” İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız tüm merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz soruların üzerindeki (+) butonuna basarak “Ennegram Uygulayıcı Eğitimi” incelemeye devam edebilirisiniz.

Yorum Yap

Enneagram, eski bilinç teknolojisi ile modern psikolojiyi birleştiren insan deneyiminin bir mandalasıdır. İnsanların Kaynak veya Öz ile temasını kaybettiği dokuz arketipsel yolu haritalıyor. Bunlar, ego kalıplarımızın temelini oluşturur ve temel armağanlarımıza işaret eden işaret direkleri olarak hareket eder.

..... ..... Yazının Devamı

Enneagram, kendini ve etrafındaki insanları tanıma sürecinde dünyanın bilinen en etkili metotlarından biridir. Kişinin kendini tanıması kadar, kişinin kendini değiştirmesi ve geliştirmesi gereken yönlerini keşfetmesi amacıyla geliştirilmiş bir kişilik analizi yöntemidir.

Enneagram Eğitimi, katılımcıların kendilerini ve başkalarını tanımalarına ve anlamalarına dair bir farkındalık kazanılmasını amaçlar. Bu da insanla ilgili pek çok boyutu doğrudan olumlu etkileyen bir husustur.

Enneagram eğitimi şimdi üniversite onaylı olarak alabilirsiniz. 80 saatlik Enneagram uygulama eğitimini şimdi online olarak hemen alabilirisiniz. Online Enneagram Eğitimini başarı ile tamamladığınızda devlet üniversitesinden 80 saatlik Enneagram uygulayıcı sertifikası almaya hak kazanırsınız”


Online Enneagram Eğitimine Kimler Katılmalıdır

Psikiyatrlar, Psikolojik Danışmanlar, psikologlar, aile danışmanları, yaşam koçları, öğrenci koçları, insan kaynakları uzmanları, eğitmenler, ilişki koçları, terapistler, enneagram üzerine çalışmak isteyenler bu eğitimi alabilirler. Ayrıntılı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

İstihdam alanları

Enneagram bireyi ve karşıdakini tanımanın en kapsamlı yolu olduğundan günümüzde bir çok bilimsel alanda da kullanılmaya başlamıştır. Felsefe, biyografi, akademik psikoloji, güzel sanatlar, mitoloji, din ve mistisizm, dua ve ruhsal çalışmalar, ilahiyat, beyin kimyası, senaryo yazarlığı, oyuncu seçimi, reklam, satış, pazarlama ve her nevi iletişim, evlilik, hukuki danışmanlık, teknik direktörlük, spor menajerliği, jüri seçimi ve politikada başarıyla kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle eğitim, politika ve iş dünyasındaki uygulamalar dikkat çekicidir.

Eğitim İçeriği

-Eneagram’a Giriş ve Tarihsel Süreç

-Eneagram Mizaç-1

– Eneagram Mizaç-2

– Eneagram Mizaç-3

– Eneagram Mizaç-4

– Eneagram Mizaç-5

– Eneagram Mizaç-6

– Eneagram Mizaç-7

– Eneagram Mizaç-8

– Eneagram Mizaç-9

-Çocuklar İçin Eneagram 

-Ebeveyn Mizaçlarının Çocuklara Etkisi

-Mizaçlar Kendilerini Anlatıyor

-Mizaçların Kanat Yapısı 

-Mizaçlarda Rahat ve Stres Hattı

-İş Hayatında Eneagram

-İlişkilerde Eneagram 

-Mizaçların İlişkilerine Genel Bakış

-Eneagram Testleri

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

 

EĞİTMENLER HAKKINDA

Aygül Bahar YILMAZ

Lisans Eğitimini Mersin Üniversitesinde, Yüksek Lisans Eğitimini Konya Üniversitesinde tamamladıktan sonra Uzman Psikolojik Danışman ünvanı almıştır. Aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır.

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ennegram Uygulayıcı Eğitimi
Ennegram Uygulayıcı Eğitimi

2,850.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart