Hamile,Bebek Refleksolojisi

2,985.00 

Canlı Eğitim: Var
Sertifika: E-Devlette Sorgulanabilir

DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Canlı Eğitim

Var

Gönderilecek Sertifika

E-Devlette Sorgulanabilir

Category:

Hamile,Bebek Refleksolojisi hakkında detaylı bilgi almak için “Sizi Arayalım” ya daBuraya Tıklayarak İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız tüm merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz soruların üzerindeki (+) butonuna basarak “Klinikte Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini” incelemeye devam edebilirisiniz.

Yorum Yap

Hamilelik Refleksolojisi hamilelik süreci, doğum ve hamilelik sonrasında anne ve bebeğin psikolojik ,fizyolojik ve hormonal sağlığını düzenleyen bir destek tedavidir. Türkiyede ilk defa açılan bu program başta hemşire,ebe,daulalar ile refleksolojiye ilgi duyan herkese açıktır.Temel olarak başlangıç seviye baz alınacak olup hamilelere uygulanacak refleksoloji teknikleri ile endikasyonları üzerine özel çalışma teknikleri öğretilecektir.

Son dönemde hamilelik platesi ve hamilelik yogasının gelişmesi ve bunlara artan ilgi hamilelerin daha az sorunlu ve daha az stresli bir dönem geçirmek için destek tedavi arayışına girmesine sebep olmuş özellikle hemşirelerin dünyada refleksoloji literatürüne hakimiyetleri ve alana olan ilgileri hemşire ve ebelerin refleksolojiye yönelmesine sebep olmuştur. Ülkemizde son yirmi yılda yüzün üzerinde hemşire tez konusu olarak refleksolojiyi seçmiş bunlar içerisinde onlarcası ise hamilelik ,doğum kolaylaştırma ve süt artırımı gibi değişik konular araştırma konusu seçilmiştir. Hamilelik ve bebek refleksolojisi programı 2021 ekim ayı içinde hizmete girecek olup,hemşire,ebe ve daulalara öncelik ve ödeme kolaylığı sağlanacaktır.

Hamilelik refleksolojisi temel konularından bazıları Refleksolojinin hamilelikteki endikasyonu Refleksolojinin hamilelikte kontraendikasyonları Hamilelik refleksolojisi etki mekanizması Hamilelik refleksolojisi ile doğumu kolaylaştırma,ağrı azaltma,uyku düzeni vb konular işlenecek olup Bebek refleksolojisinde ise gebe eğitimcisi ebe ve hemşirelere dönük anne adaylarına pratik çalışma egzersizlerini öğretmeleri amaçlanmaktadır.

Bebek refleksoloji ile zeka geliştirme,kolit ağrısı azaltma kabızlık çözümü vb konular gibi bebeklk dönemi sıkça raslanan sorunlarına pratik çözümler bunla konusunda refleksoloji biliminin sunacağı özel teknikler öğretilecektir.

Hamile,Bebek Refleksolojisi Programı Eğitimine Kimler Katılmalıdır

İstihdam alanları

Eğitim İçeriği

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

 

EĞİTMENLER HAKKINDA

 

Eğitmenlerimiz

.

 

 

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hamile,Bebek Refleksolojisi
Hamile,Bebek Refleksolojisi

2,985.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart