Muhteşem Kişisel Gelişim Paketi

11,250.00 


DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

Category:

Üniversite eğitim iş birliğinde kişisel gelişiminizi destekleyecek ve iş hayatında sizi kesinlikle ön plana çıkaracak bir eğitim paketi hazırladık.

 

Yorum Yap

KİŞİSEL GELİŞİM SERTİFİKA PROGRAMINDA HARİKA KAMPANYA

ÜNİVERSİTE ONAYLI 11 EĞİTİM 11 SERTİFİKA PROGRAMI

Üniversite eğitim iş birliğinde kişisel gelişiminizi destekleyecek ve iş hayatında sizi kesinlikle ön plana çıkaracak bir eğitim paketi hazırladık.

 

11 eğitim 11 sertifika Kişisel gelişim eğitimleri sayesinde;

 • Kendinize yeni bir meslek edinir,
 • Yeni bir iş sahibi olabilir,
 • Kendi işinizi kurabilir,
 • İş yerinizde yükselebilirsiniz.

 

Kişisel gelişim eğitimlerinin hepsi profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanmış, yeşil perde teknolojisi ile kaliteli içerikler oluşturulmuş ve Anlaşmalı Üniversite tarafından onaylanmıştır.

 

Kişisel gelişim eğitiminin sonunda başarılı olan kursiyerlere “Anlaşmalı Üniversite tarafından başarı sertifikası“ verilecektir.

 

“Üniversite onaylı kişisel gelişim eğitimi” paketinde var olan eğitimler;

 

 1. Liderlik ve yöneticilik eğitimi
 2. İnsan kaynakları eğitimi
 3. Yaşam koçluğu eğitimi
 4. Nlp eğitimi
 5. İletişim beden dili eğitimi
 6. Diksiyon ve hitabet eğitimi
 7. Öfke ve stres kontrolü eğitimi
 8. Bilgisayar işletmenliği eğitimi
 9. Sosyal medya ve pazarlama eğitimi
 10. Satış teknikleri eğitimi
 11. Halkla ilişkiler eğitimi

 

Kişisel gelişim paketinin içeriğine şimdi sizinle ayrıntılı bir şekilde inceleyelim

 

 

e devletonayli banner min | Muhteşem Kişisel Gelişim Paketi - Koçnet Akademi

 

 

1) LİDERLİK VE YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ

Liderlik ve yöneticilik eğitimi, yöneticiler, yönetici adayları, girişimciler, firma sahipleri, yönetici asistanları kısa yöneticilik ve liderlik özelliklerini geliştirmek isteyen tüm bireyler katılabilirler.

Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri ile hedef ve sonuç odaklı yönetim şekilleri, başarılı bir lider ve yöneticide olması gereken önemli özellikleri, stratejik yönetimin amacı, avantajları ve birçok konu başlıklarını içerir.

Liderlik ve yöneticilik eğitimi; Doğru ekip oluşturmak, krizi iyi yönetebilmek, örnek alınan bir lider olabilmek, ekibin motivasyonuna katkıda bulunmak, doğru performans yönetimi, katılımcılara, başarılı bir yönetici olma kimliği kazandırır.

 

2) İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ

İnsan Kaynakları Eğitimi sayesinde bu alanda uzman ve aranan kişi olabilirsiniz. Personel seçiminde en önemli rolü oynayan insan kaynakları departmanları, kurumsal firmalar için olmazsa olmazdır. Kurumsal firmaların eğitimli ve iş bilen personel arayışı bu alana olan ilgi ve ihtiyaç kaynaklı talebin daima canlı kalacak olması demektir.

 

3) YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Profesyonel Yaşam Koçluğu Sertifika Programının amacı, koç adayına koçluğun tüm dinamiklerini öğretmek ve sektöre yetkin ve donanımlı profesyonel yaşam koçları kazandırmaktır.

Yaşam Koçluğu devlet tarafından “meslek” olarak kabul edildi! Yaşam Koçluğu, 26 Haziran 2013 tarihli Resmi Gazete ‘de yayımlanan “Koçluğun Uluslararası Meslek Standartları” ile Türkiye’de “meslek” dalları arasında yerini aldı.

 

4) NLP EĞİTİMİ

NLP, bir ustalık işi ve sanattır. NLP düşünce biçimi, sistem ve teknikleri olan bir teknolojidir ve bir metodolojisi vardır. NLP uygulamalarında esnek biçimde sürekli gelişme ve yeni arayışlar ile daha etkili olanı bulma amacı vardır. Her kişinin düşünme süreçleri ve anlamları farklılık göstereceği için, bu farklılıkların tanınması, keşfedilmesi ve bu doğrultuda uygun yöntemlerin seçilerek uygulamaya devam edilmesi, sürecin kontrol edilebileceği anlamına gelmektedir.

 

5) İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ

İletişim Ve Beden Dili eğitimi iş hayatında ve sosyal hayatta size birçok fayda sağlayabilir. Karşınızdaki kişinin yalan söyleyip söylemediği ya da karşınızdaki kişinin betimlemek istediği şeyi kolayca anlayabilirsiniz. Bu uzaktan eğitim programı karşınızdaki kişinin aslında ne söylediğinden çok ne anlatmak istediğini ve ne düşündüğünü anlamanıza yardımcı olacaktır.

Teorik ve bununla beraber pratik bilgilerin de verildiği etkili iletişim ve beden dili kursu uzman eğitmenlerin tecrübesi ile birleşince başarı oranı artmaktadır. Karşınızdaki kişiyi doğru anlamanızı amaçlayan eğitmenler etkili iletişim ve beden dili eğitiminde uygulamalı olarak eğitimin içeriğini aktarır.

 

6) DİKSİYON VE HİTABET EĞİTİMİ

Diksiyon eğitimi başkalarıyla etkileşim kurarken onları etkilemenizi sağlar. Diksiyon eğitimi alarak konuştuğunuz kişileri etkileyebilir ve size güvenmelerini sağlayabilirsiniz. Etkili konuşma ve dinleme, kişilerarası ve sosyal ilişkilerde ve iş ortamında başarısı büyük ölçüde katkıda bulunur.

 

7) ÖFKE VE STRES KONTROLÜ EĞİTİMİ

Öfke ve Stres Kontrolü Eğitiminin de; stresin yol açtığı sebep ve sonuçları öğrenebilmek, stresi kontrol altına alabilmek, olayların yaratabileceği öfke hissini kontrol alabilmek ve doğru biçimde yönetebilmek anlatılmaktadır.

Öfke ve Stres Kontrolü Eğitimi kişinin kendini daha iyi tanıması, stresin yol açtığı sebep ve sonuçları öğrenebilmesi, stresi kontrol altına almanın faydalarını bilmesi, stresten uzak kalma yöntemlerini kullanmaya yönelik teknik ve uygulamalardan oluşan bir eğitimdir.

 

8) BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ EĞİTİMİ

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sertifika Programı Kamu Personeli Atamalarında Geçerli bir eğitim ve sertifika programıdır.

Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Programı, iş dünyasının her alanında gerekli olan temel bilgisayar kullanım yetkinliklerini kazandırmayı hedefler. Eğitim içeriğinde, Microsoft Office programlarında (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) uzmanlaşmak isteyenler için uygulamalı anlatımlarla önemli bilgiler aktarılmaktadır.

 

9) SOSYAL MEDYA VE PAZARLAMA EĞİTİMİ

Sosyal Medya ve pazarlama Eğitimi sayesinde sosyal medyayı nasıl etkin kullanabileceğinizi tüm detaylarıyla öğreneceksiniz.

Sosyal Medya ve pazarlama Eğitiminde sizler en popüler sosyal medya mecraları olan Facebook ve Instagram üzerinde yeni stratejiler yaratmayı, kampanyalar oluşturmayı, reklam ve reklam gruplarını; maliyetleri ve performans konularını ele alarak öğrenirler.​​ ​

 

10) SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Satış Teknikleri Eğitimi ile satış yöntemleri ve stratejilerinden, müşteri yaklaşımlarından, satış esnasında ikna yöntemlerinden bahsediyor, satış müşteri ilişkisi dahilinde müşteri sadakati konusunda nasıl yol izlememiz gerektiğini aktarıyoruz.

Satış teknikleri eğitimi detaylı bilgi için tıklayınız.

 

11) HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ

Halkla ilişkiler, kurumların en önemli birimlerindendir. Halk ile kurum arasındaki ilişki süreçlerini yönetme, kurumun itibar yönetiminde büyük rol oynar. Kurumsal firmaların olmazsa olmazı halkla ilişkiler alanında profesyonelleşmek ve aranan kişi olmak istiyorsanız Halkla İlişkiler ve İletişimi Eğitimi almalısınız.

 

Halkla ilişkiler eğitimi detaylı bilgi için tıklayınız.

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhteşem Kişisel Gelişim Paketi
Muhteşem Kişisel Gelişim Paketi

11,250.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart