Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası

- 20%

1,750.00 


DUYGU HANIM
0546 204 61 82

SİZİ ARAYALIM!

SKU: HBE-229 Category:

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası hakkında detaylı bilgi almak için “Sizi Arayalım” ya da “Buraya Tıklayarak” İletişim Formunu Doldurabilirsiniz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız tüm merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olacaktır. İsterseniz soruların üzerindeki (+) butonuna basarak “Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikasını” incelemeye devam edebilirisiniz.

Yorum Yap

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programını online eğitim platformumuz üzerinden online olarak alabilirsiniz. Online öğrenci barınma hizmetleri eğitimi sonunda isteyen kursiyerlerimiz Ankara, İstanbul, Adana illerimizdeki merkezlerimizde açılan örgün öğrenci barınma hizmetleri eğitimimize katılabilirler.

Öğrenci barınma hizmetleri eğitimimiz karma eğitim metodu ile gerçekleştirilen bir eğitimdir. Eğitim video eğitim, örgün eğitim ve matbu dokuman eğitimlerinden oluşturulmuş kapsamlı bir programdır.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Eğitimine Kimler Katılmalı

En az lisans mezunu bireyler öğrenci barınma hizmetleri yöneticiliği eğitimine katılabilirler.

.

İstihdam alanları

  • MEB Onaylı Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kursu Sertifikası, öğrenci yurtları yönetimi konusundaki bilgi birikimini artırmak isteyen kişilere fayda sağlamaktadır.
  • Öte yandan öğrenci yurtları yönetimine ilişkin bilgi birikimini belgelemek isteyen kişiler için de bu sertifika önem taşımaktadır.
  • MEB Onaylı Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kursu Sertifikası, kamu veya özel yurtlarda “yurt müdürü” pozisyonunda görev yapmak isteyen kişilere bu alanda istihdam kapısı açmaktadır.
  • Ayrıca alınan eğitim, Milli Eğitim Bakanlığının onayından geçtiği için özgeçmişinizde daha sağlam bir profil oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Öte yandan aldığınız eğitimin güvenilir olması, bu alana ilişkin iş olanaklarını da sizin için artırmakta ve iş başvurularında diğer adaylara göre bir adım öne geçmenize yardımcı olmaktadır.

Eğitim İçeriği

1. Bu program; Millî Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyette bulunan barınma merkezleri yönetici adayları için hazırlanmıştır. Program ile yönetici adaylarının barınma hizmetleriyle ilgili; mevzuat, yönetim, beslenme ve barınma hizmetleri, güvenlik, çocuk, ergen, genç ve aile, protokol ve yazışma kuralları, e-yurt modülü, mesleki gelişim, adap ve etik kuralları konularına ilişkin bilgi, beceri ve tutum geliştirilmesi hedeflenmiştir. 2. Program uygulanmasında; anlatım, problem çözme, soru-cevap ve yaparak yaşayarak öğrenme yöntem ve teknikleri uygulanacaktır. 3. Kursiyerlerin öğrenme süreçleri periyodik olarak takip edilecek, öğrenme eksiklikleri varsa tespit edilip telafi yoluna gidilecektir

Eğitime Nasıl Katılabilirim

Eğitimi Sepete Ekle yaparak, satın alınız. Eğitim danışmanımız sizi hemen arayıp süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirecektir.

EĞİTMENLER HAKKINDA

Şengül İNAN GÜLPINAR

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Adana Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde, Doktorasını psikoloji bölümde tamamlamıştır.aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır

Aygül Bahar YILMAZ

Lisans Eğitimini Mersin Üniversitesinde, Yüksek Lisans Eğitimini Konya Üniversitesinde tamamladıktan sonra Uzman Psikolojik Danışman ünvanı almıştır. Aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır.

Derya SEYDİOĞLU

Lisans Eğitimini Selçuk Üniversitesinde yapmıştır. Klinik psikoloji üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. aile danışmanlığı alanında 10 yıllık tecrübesi vardır

Muhammet GÖKÇE

Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesinde PDR bölümünde yapmıştır. Sistemik Psikoterapi Enstitüsü ve Weinheim Enstitüsünden Aile Terapisi,Çocuk Ergen Terapisi ve Bireysel Terapi eğitimlerini almıştır.Aile Danışmanlığı alanında 15 yıllık tecrübesi vardır.

Hüseyin TAŞ

Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesinde, Yüksek Lisansını Bülent Ecevit Üniversitesi ve Doktorasını Sakarya Üniversitesinde tamamlamıştır.Aile Danışmanlığı alanında 13 yıllık tecrübesi vardır.

Derya OĞUZ

Lisans Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapmıştır.Marmara Üniversitesinde Kamu Hukuku Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Aile Hukuku alanında 10 yıllık tecrübesi vardır.

Kursiyer Yorumları

0.0 / 5
0
0
0
0
0
Yorum Yaz

Henüz Yorum Yok

EĞİTİMİMİZİ DEĞERLENDİRİN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası
Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası

1,750.00 

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general

Eğitim başvurunuz başarıyla iletildi!

Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Shopping cart