Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası

Cinsel Terapi Eğitimi Ücretleri Ne Kadar ?

Cinsel terapi eğitimi almak isteyen kişilerin ilk olarak sorduğu soru olan cinsel terapi eğitimi ücretleri ne kadar sorusunu cevabı kurumdan kuruma değişmektedir ve bu değişiklik birden fazla faktöre bağlıdır. Bunlar Kurumu verdiği ders saati sayısı kurumun verdiği sertifika türleri ve kurumun içinde bulundurduğu mevcut fiyatlar dahilinde değişim gösterebilmektedir. Fakat genel olarak bir ücret söylemek gerekirse takribi 4000 TL sularında gezmektedir ve bu eğitiminden sonra terapi veren kişilerin seans ücreti ise 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

 

Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi Nedir ?

Cinsel ilişkiler kişiler arasında iletişimin en özel olduğu bir ifade şeklidir kişilerin yaşamlarında kişisel ve cinsel özgüven duygusu olumlu cinsel duygular cinsel konuşma ve davranış olarak belirtilmektedir. Kişilerin cinsellik algıları kişinin kendi özellikleri ve içinde bulunduğu sosyokültürel yapı ve gelişiminden olumlu veya olumsuz yönde çok kolay bir şekilde etkilenebilmektedir. Toplum içerisinde cinsellik, cinsel fizyoloji ve anatomi kadın ve erkek cinselliği konularında oldukça fazla olan cinsel yanlış inançlar bulunmaktadır. Ve bu inançlar doğrultusunda cinsel sorunların gelişimi ilerlemiş ve daha fazla cinsel sorunun ortaya çıkmasında önemli bir rol oynamıştır. Bütün bu koşullar hemen hemen her toplumda ve kültür yapısı içinde cinsel sorunların ortaya çıkması durumuna ön hazırlık yapma konumunda bulunmaktadır. Cinsel terapi eğitim programı ise bu alanda eğitim alarak hem kendini bilinçlendirme hem de cinsel sorunları çözme konusunda kişileri geliştiren bir eğitimdir. Bu şekilde cinsel terapi uygulayıcı eğitimi nedir sorusuna bir açıklık getirmiş oluruz. Bireylerin karşılaşmış olduğu cinsel sorunların çözümü anında terapi yöntemlerinde kişiler oldukça farkındalık sahibi olmaktadırlar ve terapi eğitimleri sayesinde veya terapi seansları sayesinde çiftlerin ilişkisi dahilinde yaşanan sorunları kolay bir şekilde çözebilmektedir.

 

Cinsel Terapi Eğitim ve Sertifikası Online Nasıl Alınır ?

Bu eğitim nasıl alınır sorusu karşısında kişilerin izlemesi gereken bir yol vardır. Bu yolu anlatacak olur eksik kayıt işlemleri biten kişilere kullanıcı adı ve şifreleri SMS ve mail yoluyla gönderilir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna kişiler giriş yapar eğitim videoları ders dökümanları ve sınavınız karşınıza platform dahilinde yüklü bir halde gelmektedir. Eğitim süresi zarfı boyunca dilediğiniz zaman giriş yaparak dersleri izleyebilirsiniz ve eğitim süresi olmadan en geç bir gün önceden online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış bulunursunuz.

Eğitimi incelemek ve satın almak için: https://odeme.hayatboyuegitim.com/egitim/cinsel-terapi-sertifika-programi-2/

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Makalelemiz Hakkında Düşüncelerinizi Belirtin

Cevap Yazınız

Hayat Boyu Eğitim Merkezi
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart